Tatiana Karpova

... věnuji se ilustraci. Největší inspirací je pro mě příroda. Svůj styl bych popsala jako romantický ženský surrealismus. Současně žiji v Praze a pracuji na volné noze.

https://www.behance.net/karpova

12/12/2014 - graficky-designJan Bartoň

Jan Bartoň je umělec na volné noze, který se zaměřuje na grafický design a ilustrace.

https://www.behance.net/bartonaut

12/06/2014 - graficky-designMemory (Boris Klimek)

Kolekce stropních a nástěnných svítidel Memory je inspirovaná vzpomínkami na dětství. Visící šňůry slouží na vypínání a zapínání svítidel. Tři velikosti a množství barevných provedení dává v interiéru volný průchod hře, fantazii a vytvoření různých světelných atmosfér.

http://www.borisklimek.com

08/12/2013 - produktovy-designCroissart

Croissart.cz je prostředí, které umožňuje umělcům dostat jejich tvorbu snáz a blíž k zákazníkům. Grafici, malíři, ilustrátoři, designéři či fotografové nahrávají svoji tvorbu na croissart.cz, aby si ji mohl zákazník koupit třeba na tričku nebo placce.

http://croissart.cz

01/12/2013 - modaMýdlová bublina od Darii Podboj

Stolní svítidlo Baubau okouzluje svým dynamickým plastickým tvarem a hravou konstrukcí. Díky neotřelému organickému designu, vysoké funkčnosti, preciznímu zpracování a použití špičkových materiálů učiní Baubau z Vašeho čtecího rituálu jedinečný zážitek. Stínítko je vyrobeno z vysoce kvalitního ručně foukaného trojvrstvého opálového skla, které za pomocí 12W LED světelného zdroje zajistí perfektní distribuci světla a vykouzlí v místnosti příjemnou atmosféru. Stylový komponent vynikne ve Vašem interiéru samostatně či jako součást kolekce Baubau stojanových, závěsných a nástěnných svítidel. Baubau - svítidlo pro milovníky designu

http://www.lucis.eu

07/11/2013 - produktovy-designMamma (VRTIŠKA * ŽÁK)

Kolekce nábytku pro významného českého výrobce nábytku Jitona. Novou kolekci charakterizuje vlídná a elegantní forma v kombinaci s přírodními materiály a sofistikovanými detaily. Jednotlivé prvky napříč kolekcí vizuelně propojuje element nožiček. Kolekce tak poskytuje funkční a komplexní řešení do předsíní, ložnic, až po obývací pokoje.

http://www.vrtiskazak.com

21/10/2013 - produktovy-designAlžběta Zimmerová

Porcelánový set je inspirován papírovými skládankami, které symbolizují hravost.

Každý si z dětství vybaví chvíle, kdy se bavil skládáním objektu z papíru a lodička s kelímky mezi ně určitě patřily. Chtěla jsem, aby tyto předměty v lidech vyvolaly příjemné vzpomínky z dětství ke kterým se každý rád vrací ...

Tento set je vyroben z porcelánu. Je tak zachována čistota a elegance tvaru produktu.Loďka může sloužit jako cukřenka a kelímky jako šálky na expresso. Dalšímu využití se ale meze nekladou ... Loďku je možné použít na drobné sladkosti, oříšky, nebo jen na dekoraci se zrnky kávy či samostatně. Kelímky i lodičky jsou stohovatelné a dají se seskládat do různých tvarů.

http://www.alzbeta-design.cz

13/10/2013 - produktovy-designBeWooden

Na začátku byla touha vytvořit na trhu nové módní produkty, které budou svým designem jedinečné. Zodpovědným vztahem k přírodě jsme se rozhodli využívat dřevo - jako obnovitelnou surovinu, kterou zná lidstvo po staletí. Každý náš výrobek uchovává příběh stromu. Některé kusy dřevin byly součástí majestátných stromů, jiné zase mnoho let sloužily lidem v prosluněných ovocných sadech. Dřevo v nás uchovává doteky přírody a celého koloběhu života. Uvědomujeme si důležitost stromů v našich životech, proto využíváme šetrné způsoby zpracování dřeva. Naší filozofií je vytvořit komunitu lidí se stejnými ideály, stylem a vkusem pro módu.

http://www.bewooden.cz

17/09/2013 - modaDarkArt

DarkArt je internetová prezentace českého výtvarníka Jana Doležálka, pracujícího pod přezdívkou HunteR.

http://www.darkart.cz

08/09/2013 - graficky-designBÜRO 128

BÜRO 128 je nově založené design studio sídlící v Praze.

http://www.buro128.org

16/05/2013 - graficky-designpředchozí strana | další strana