Puk Puk

Studio Puk-Puk je grafický a ilustrační ateliér tvůrčí dvojice Puk-Puk. Po studiu animovaného filmu a grafického designu začali pracovat v oblasti grafiky a ilustrace. Mají za sebou několik let praxe v reklamních agenturách a zároveň již 8 let působí jako freelanceři.

http://pukpuk.cz

05/09/2015 - graficky-designJiří Kubík

Umělec, který se zabývá kresbou, fotografií, tvorbou videa a hudby.

http://jirikubik.com

31/05/2015 - graficky-designVojtěch Jurík

Profesionální ilustrátor a spisovatel na volné noze. Věnuje se tvorbě pro děti i pro dospělé. Vytváří kreslené vtipy, komiksy a knižní ilustrace. Věnuje se také užité grafice a reklamní tvorbě. Kromě psaní a kreslení spolupracuje při tvorbě videí a animací. Publikuje vlastní knihy.

http://www.vhrsti.cz

25/03/2015 - graficky-designTatiana Karpova

... věnuji se ilustraci. Největší inspirací je pro mě příroda. Svůj styl bych popsala jako romantický ženský surrealismus. Současně žiji v Praze a pracuji na volné noze.

https://www.behance.net/karpova

12/12/2014 - graficky-designJan Bartoň

Jan Bartoň je umělec na volné noze, který se zaměřuje na grafický design a ilustrace.

https://www.behance.net/bartonaut

12/06/2014 - graficky-designMemory (Boris Klimek)

Kolekce stropních a nástěnných svítidel Memory je inspirovaná vzpomínkami na dětství. Visící šňůry slouží na vypínání a zapínání svítidel. Tři velikosti a množství barevných provedení dává v interiéru volný průchod hře, fantazii a vytvoření různých světelných atmosfér.

http://www.borisklimek.com

08/12/2013 - produktovy-designCroissart

Croissart.cz je prostředí, které umožňuje umělcům dostat jejich tvorbu snáz a blíž k zákazníkům. Grafici, malíři, ilustrátoři, designéři či fotografové nahrávají svoji tvorbu na croissart.cz, aby si ji mohl zákazník koupit třeba na tričku nebo placce.

http://croissart.cz

01/12/2013 - modaMýdlová bublina od Darii Podboj

Stolní svítidlo Baubau okouzluje svým dynamickým plastickým tvarem a hravou konstrukcí. Díky neotřelému organickému designu, vysoké funkčnosti, preciznímu zpracování a použití špičkových materiálů učiní Baubau z Vašeho čtecího rituálu jedinečný zážitek. Stínítko je vyrobeno z vysoce kvalitního ručně foukaného trojvrstvého opálového skla, které za pomocí 12W LED světelného zdroje zajistí perfektní distribuci světla a vykouzlí v místnosti příjemnou atmosféru. Stylový komponent vynikne ve Vašem interiéru samostatně či jako součást kolekce Baubau stojanových, závěsných a nástěnných svítidel. Baubau - svítidlo pro milovníky designu

http://www.lucis.eu

07/11/2013 - produktovy-designMamma (VRTIŠKA * ŽÁK)

Kolekce nábytku pro významného českého výrobce nábytku Jitona. Novou kolekci charakterizuje vlídná a elegantní forma v kombinaci s přírodními materiály a sofistikovanými detaily. Jednotlivé prvky napříč kolekcí vizuelně propojuje element nožiček. Kolekce tak poskytuje funkční a komplexní řešení do předsíní, ložnic, až po obývací pokoje.

http://www.vrtiskazak.com

21/10/2013 - produktovy-designAlžběta Zimmerová

Porcelánový set je inspirován papírovými skládankami, které symbolizují hravost.

Každý si z dětství vybaví chvíle, kdy se bavil skládáním objektu z papíru a lodička s kelímky mezi ně určitě patřily. Chtěla jsem, aby tyto předměty v lidech vyvolaly příjemné vzpomínky z dětství ke kterým se každý rád vrací ...

Tento set je vyroben z porcelánu. Je tak zachována čistota a elegance tvaru produktu.Loďka může sloužit jako cukřenka a kelímky jako šálky na expresso. Dalšímu využití se ale meze nekladou ... Loďku je možné použít na drobné sladkosti, oříšky, nebo jen na dekoraci se zrnky kávy či samostatně. Kelímky i lodičky jsou stohovatelné a dají se seskládat do různých tvarů.

http://www.alzbeta-design.cz

13/10/2013 - produktovy-designpředchozí strana | další strana