Atom Rat

Oblečení pro běžný den, do města i na sport. Oblečení, které je originální, ale přesto funkční a cenově dostupné.

http://www.atomrat.cz

29/04/2013 - modaSedací sestava (Gravelli)

Sedací set určený zejména do veřejných prostor je hravý, variabilní a funkční zároveň. Vytvořte si sestavu dle vašich představ a přání. Nechcete sedět přímo na betonu? … díky vložené vrstvě korku bude posezení příjemné.http://www.studiovacek.cz

http://www.gravelli.com

30/03/2013 - produktovy-designJana a Radim Slovákovi

Partnerské studio tvořící šperky z porcelánu a oceli.

http://www.jaradesign.cz

09/03/2013 - sperkyWal1

Studio WAL1 se zabývá grafickým zpracováním a výrobou originálního walldesignu (tapety, 3D tapety, závěsy a dekorační textilie, samolepky, malba, banner, corian/hi-macs, canvas, sklo...) s ekologickým potiskem a individuálním přístupem k prostoru, osobnosti nebo firemní identitě. WAL1 tvoří lidé, kteří se dlouhodobě pohybují v oblasti grafického designu a jsou tak schopni navrhnout jedinečné řešení, které u souseda neuvidíte.

http://www.walone.com

01/03/2013 - produktovy-designPatrik Svoboda

Visualperfect je grafická platforma Patrika Svobody provozována od roku 2005.

http://www.visualperfect.cz

24/02/2013 - graficky-designKnihy a typografie (Martin Pecina)

Publikace Knihy a typografie se do detailů zabývá procesem tvorby knih. Obsahuje eseje o čtení, knihomilství, knize a knihovnách či elektronickém čtení, ale funguje i jako praktická příručka, užitečná při navrhování beletrie, poesie nebo odborné literatury. Druhé vydání přináší na devadesát stran nového obsahu, mimo jiné nové ukázky sazby, rozsáhlou pasáž o diakritice, revidovanou anatomii písma či slovníček nejdůležitějších pojmů.

http://www.book-design.eu/knihy-a-typografie.html

01/02/2013 - graficky-designCapradi

Capradi je brandingová agentura se sídlem v České republice, která se specializuje na vytváření a budování corporate identity. Agentura stojí za vizuálním stylem značek v Evropě, Latinské Americe, USA, Kanady a Středního východu.

http://www.capradi.cz

03/01/2013 - graficky-designSkleník (Kristýna Pojerová)

Skleník je designové svítidlo, jehož hlavním smyslem je naplnění touhy po čerstvých bylinách v městské kuchyni. Jeho tvar byl růstem bylin inspirován. Rostliny jsou sázeny po vnitřním obvodu skleněné nádoby kolem otvoru, který umožňuje nejen snadný přístup k rostlinám a prostup světla od žárovky, ale také zajišťuje přiměřenou cirkulaci vzduchu, čímž napomáhá k vytvoření přirozeného mikroklimatu. Použitá žárovka má upravené světelné spektrum tak, aby podporovala růst rostlin. Jedná se v podstatě i o využití jinak odpadního tepla žárovky, která je zavěšěná v horní části Skleníku a lze ji jednoduše regulovat stmívačem, který je umístěný nad svítidlem.

http://www.krikri.cz

18/12/2012 - produktovy-designEliška Kyselková

Mladá fotografka studující v ateliéru Reklamní fotografie na Univerzite Tomáše Bati ve Zlíně.

http://www.eliskys.com

09/12/2012 - fotodesignSUPERMARKET

Supermarkety již neodmyslitelně patří ke společnosti 21. století. Jsou to chrámy spotřební kultury s vlastními marketingovými postupy, sveřepou logistikou a systémem fungování. Jejich výskyt obzvlášť na českém území je tak enormní, že se staly součástí života každého z nás. Festival designSUPERMARKET je osobitou odpovědí na tento fenomén, který se mu snaží vzdorovat a kontrovat souborem zážitků naprosto odlišné povahy. designSUPERMARKET zaručuje zážitky nenavázané na levné produkty masové výroby pochybného estetického vzhledu, ale na originální, jedinečná a dobře zpracovaná díla mladých tvůrců, která mají silný výraz a přidanou hodnotu.

http://www.designsupermarket.cz

03/12/2012 - ostatnipředchozí strana | další strana