DesignBuy

DesignBuy je e-shop s vybranými kousky designu. Specializuje se na to nejlepší z české a zahraniční designérské tvorby a jí souvisejících oborech. Nabízí i prestižními cenami oceněné, exkluzivní a limitované kolekce.

http://www.designbuy.cz

11/07/2012 - eshopyNANOVO

Nanovo se zaměřuje na vyhledávání a renovaci kvalitního designu z 60., 70. a 80. let. Na jeho virtuálních pultech najdete převážně tradiční československý design od uznávaných návrhářů, ale pravidelně se zde objevuje také několik kousků ze zahraničí.

http://nanovoshop.cz

18/01/2012 - eshopyDe-sign

De-sign, to je "smyslůplné místo", kde objevíte víc, než jen design! Snažíme se, aby vše co u nás najdete, nebylo jen funkční a užitečné, ale zároveň mělo i ducha a osobitý originální charakter. Chceme ukázat, že kvalita a neopakovatelnost nejsou jen výdobytky pro sváteční okamžiky, ale že takové mohou být i věci každodenního použití – vždyť právě věci, kterými se každý den obklopujeme, formují naše životy!

http://www.de-sign.cz

05/12/2011 - eshopyFlamingoPark

FlamingoPark je výsledkem celoživotní vášně jednoho česko-australského páru. Jejich touhy po cestování, sbírání všeho neobvyklého a objevování nepoznaného. Flamingopark má kořeny v Austrálii, kde spatřily světlo světa jeho prvotní produkty a kde zakladatelé dlouhou dobu působili. Na českém trhu je od začátku roku 2007.

Nabízíme produkty k okořenění života. Snažíme se najít cestu přímo k umělcům a řemeslníkům, s kterými pak dlouhodobě spolupracujeme, věci společně navrhujeme, upravujeme, vyrábíme. Žádná průmyslová výroba, žádní velcí dodavatelé. Hledáme ve všech koutech světa, dáváme si záležet na výběru a máme rádi kvalitu. . Líbí se nám věci, které nám dávají pocit, že žijeme naplno, ke všem produktům máme vřelý osobní vztah. Mísíme dohromady zábavu s nevšedními zážitky, které prinášíme v podobě produktu. Není to to, co děláme, ale způsob, jakým to děláme ... a máme to rádi...

http://www.flamingopark.cz

15/10/2011 - eshopyDesignový obchod Zrní

Zrní je designový obchod ze severní Moravy. Zrní jsou také krásné objekty, které umně vytváří designéři z České republiky. Zrní je ale především originální dárek, který jinde jen tak nenajdete.

http://www.zrni.eu

10/12/2010 - eshopyJulius FashionShop

Julius FashionShop nabízí originální pánskou a dámskou módu, netradiční doplňky a vychytaný design od českých a zahraničních návrhářů. Julius navrhuje, vytváří, spolupracuje a podporuje vše jedinečné.

http://www.juliusfashion.com

26/10/2010 - eshopyPlakatt

Plakatt je nová česká značka, produkující jen originální, limitované série interiérových plakátů, vytvořených grafickými designery a umělci. Váš domov či kancelář se právě díky tomu může stát útulnější, atraktivnější a vy budete majitelem dekorace, kterou může mít jen několik lidí na světě... Plakáty mohou také vytvořit originální dekoraci nebo doplněk stylové restaurace, kavárny, baru... Anebo se mohou stát vtipným a originálním dárkem.

http://www.plakatt.cz

18/10/2010 - eshopySofistick

Designové samolepky na zeď. Stickers jsou styl, aktuálnost a vkus - to vše Sofistick vložili dohromady, zatočili, trochu protřepali a ven již vychází kreativní kaleidoskop. Za celým projektem je nadšená persona Nadi a oslovené Studio 2GD.

http://www.sofistick.cz

14/10/2010 - eshopyMade With Love

MWL je prostorem, kde se střetává originální tvorba profesionálních designérů, nezávislých autorů, kreativních řemeslníků i studentů uměleckých škol s dalšími kvalitními a zajímavými produkty. MWL nabízí autorům vytvoření vlastních stránek, které si mohou přizpůsobit dle svého stylu, vytvořit vlastní design, nastavit obsah. Nabízí prostředí, které pod jednotným konceptem může oslovit širokou veřejnost a uspokojit tak tápajícího zákazníka. Prostor pro nákup, prodej, sdílení, komunikaci.

http://www.mwl.cz

06/09/2010 - eshopyMnohoToho

Mnohotoho.cz je nový český designový e-shop, spuštěný v březnu 2010. Nabízí výrobky mladých českých designérů, jako je Klára Šípková, Markéta Richterová nebo skupina Oldschool.

http://www.mnohotoho.cz

23/04/2010 - eshopydalší strana