DesignBuy

DesignBuy je e-shop s vybranými kousky designu. Specializuje se na to nejlepší z české a zahraniční designérské tvorby a jí souvisejících oborech. Nabízí i prestižními cenami oceněné, exkluzivní a limitované kolekce.

http://www.designbuy.cz

11/07/2012 - eshopyNANOVO

Nanovo se zaměřuje na vyhledávání a renovaci kvalitního designu z 60., 70. a 80. let. Na jeho virtuálních pultech najdete převážně tradiční československý design od uznávaných návrhářů, ale pravidelně se zde objevuje také několik kousků ze zahraničí.

http://nanovoshop.cz

18/01/2012 - eshopyDe-sign

De-sign, to je "smyslůplné místo", kde objevíte víc, než jen design! Snažíme se, aby vše co u nás najdete, nebylo jen funkční a užitečné, ale zároveň mělo i ducha a osobitý originální charakter. Chceme ukázat, že kvalita a neopakovatelnost nejsou jen výdobytky pro sváteční okamžiky, ale že takové mohou být i věci každodenního použití – vždyť právě věci, kterými se každý den obklopujeme, formují naše životy!

http://www.de-sign.cz

05/12/2011 - eshopyDesignový obchod Zrní

Zrní je designový obchod ze severní Moravy. Zrní jsou také krásné objekty, které umně vytváří designéři z České republiky. Zrní je ale především originální dárek, který jinde jen tak nenajdete.

http://www.zrni.eu

10/12/2010 - eshopyNonclone

Nonclone pro Vás vybírá originální oblečení a doplňky, které už nebudete chtít sundat, představuje neokoukané značky a podporuje tvorbu mladých designérů. Na Nonclone si najdou to své jak opravdoví módní "fajnšmekři", tak i "klasici". Cílem Nonclone není oblékat masy, od každého druhu bere jen pár kousků, takže se Vám nestane, že na párty potkáte deset dalších lidí ve stejném triku.

http://www.nonclone.cz

31/12/2009 - eshopyRetro tašky

Nemůžete si nikde vybrat tašku? Už vás nebaví nosit tašky nezáživných designů? Pak jste tu správně! V nabídce tohoto eshopu najdete originální designově vychytané retro tašky a kabelky přes rameno. A to nejen dámské, ale i pánské tašky. Prostě si stačí vybrat...

(pozn. redakce: v tomto případě se sice nejedná o český design, ale jedná se o zajímavý nápad v rámci českých eshopů s módou)

http://www.retrotasky.cz

29/12/2009 - eshopy