Popout

Popout je designový obchod, který nabízí originální a zajímavé dárky od českých a zahraničních designérů.

http://popout.cz

30/03/2010 - eshopyArtychok

Dnes už neurčuje MTV co je IN, ale ty! Oblékej se a diktuj trendy v tom co letí. Rozhoduj který módní návrhář má budoucnost nebo sejim rovnou staň a zaplav svět svým designem a svými tričky. Buď při tom DIKTUJ---NAKUPUJ ---KRITIZUJ---NAVRHUJ

http://www.artychok.com

31/01/2010 - eshopyFUGU novoroční slevy až 40%

Vyklízíme sklad a zlevnili jsme spoustu FUGU samolepek na zeď. Využijte tedy této JEDINEČNÉ příležitosti, tyto slevy nebudou trvat dlouho!

http://www.fugu-design.eu

27/01/2010 - eshopyNonclone

Nonclone pro Vás vybírá originální oblečení a doplňky, které už nebudete chtít sundat, představuje neokoukané značky a podporuje tvorbu mladých designérů. Na Nonclone si najdou to své jak opravdoví módní "fajnšmekři", tak i "klasici". Cílem Nonclone není oblékat masy, od každého druhu bere jen pár kousků, takže se Vám nestane, že na párty potkáte deset dalších lidí ve stejném triku.

http://www.nonclone.cz

31/12/2009 - eshopyRetro tašky

Nemůžete si nikde vybrat tašku? Už vás nebaví nosit tašky nezáživných designů? Pak jste tu správně! V nabídce tohoto eshopu najdete originální designově vychytané retro tašky a kabelky přes rameno. A to nejen dámské, ale i pánské tašky. Prostě si stačí vybrat...

(pozn. redakce: v tomto případě se sice nejedná o český design, ale jedná se o zajímavý nápad v rámci českých eshopů s módou)

http://www.retrotasky.cz

29/12/2009 - eshopypředchozí strana