SegraSegra

Kolo není jen přibližovadlo, kolo je styl. S touto myšlenkou jsme v roce 2007 se sestrou založily streetovou značku SegraSegra, s cílem vyvést cyklistickou módu ze slepé uličky barevných sportovních dresů a elastických doplňků. Pracujeme s kvalitními materiály, přírodními i syntetickými, použitými tak, aby bylo oblečení funkční, ale zároveň elegantní. Naší filozofií je “bike-to-office fashion”, designová móda s vlastnostmi sportovního oblečení.

http://www.segrasegra.cz

09/06/2016 - modaBobu

Nechcete již podporovat velkoobchodní prodejce s módou a jejich sériovou produkci? Chcete se odlišit od ostatních a podporovat přitom soukromé výrobce originálních handmade kousků? Potom je Bobu přímo pro Vás. Na Bobu naleznete výběr těch nejzajímavějších ručně vyráběných módních produktů. Na Bobu nejsou skladem desítky kusů od každého produktu a proto se Vám jen s velkým štěstím stane, že potkáte někoho ve stejném módním úlovku. Naopak zde naleznete unikátní výběr různorodého zboží nejvyšší kvality.

http://bobu.cz

19/04/2016 - modaCroissart

Croissart.cz je prostředí, které umožňuje umělcům dostat jejich tvorbu snáz a blíž k zákazníkům. Grafici, malíři, ilustrátoři, designéři či fotografové nahrávají svoji tvorbu na croissart.cz, aby si ji mohl zákazník koupit třeba na tričku nebo placce.

http://croissart.cz

01/12/2013 - modaBeWooden

Na začátku byla touha vytvořit na trhu nové módní produkty, které budou svým designem jedinečné. Zodpovědným vztahem k přírodě jsme se rozhodli využívat dřevo - jako obnovitelnou surovinu, kterou zná lidstvo po staletí. Každý náš výrobek uchovává příběh stromu. Některé kusy dřevin byly součástí majestátných stromů, jiné zase mnoho let sloužily lidem v prosluněných ovocných sadech. Dřevo v nás uchovává doteky přírody a celého koloběhu života. Uvědomujeme si důležitost stromů v našich životech, proto využíváme šetrné způsoby zpracování dřeva. Naší filozofií je vytvořit komunitu lidí se stejnými ideály, stylem a vkusem pro módu.

http://www.bewooden.cz

17/09/2013 - modaAtom Rat

Oblečení pro běžný den, do města i na sport. Oblečení, které je originální, ale přesto funkční a cenově dostupné.

http://www.atomrat.cz

29/04/2013 - modaMum-ray

Značka Mum-ray vznikla roku 2008 a specializuje se na výrobu dámských i pánských tašek a kabelek.

http://www.mumray.cz

01/04/2012 - modano.fashion

No. je společný projekt Hany Zárubové (oděvní designérka) a Štěpána Malovce (grafický designér), kteří spolu navrhují limitovaného série oblečení a doplňků. Co číslo, to produkt. Co produkt, to limitovaný počet, zaručující exkluzivitu a originalitu.

http://www.nofashion.eu

12/07/2011 - modaPattern - nová kolekce

Lidé ze streetwear značky Pattern nedávno dokončili novou kolekci, ve které můžete najít i pánské sako, svetry, košile a různé dámské topy. Vše je, jako vždy, striktně limitováno a do oběhu se dostane pouze pár kusů.

http://www.pattern.cz

21/05/2011 - modaCoolich

Jednoho dne na horské chatě, uprostřed zimy, posílen svařákem vznikl Coolich - značka originálních, ručně pletených a háčkovaných kulichů s vyměňovací bambulí, které vyrábíme s minimálně stejnou láskou jako od babičky pouze v limitovaných kolekcích. Coolichy jsou jedinečné nejen svou poctivou ruční výrobou, ale i nápaditým designem, který vás nudit nebude.

http://www.coolich.cz

05/12/2010 - moda333 Fashion

Designérské studio, které se pod názvem 333 fashion prezentuje od roku 2008. Zaměřuje se na oděvní zakázkovou tvorbu a výrobu limitovaných modelových kolekcí kabelek a kožených doplňků.

http://www.333fashion.cz

09/11/2010 - modadalší strana