Private Cult

Private Cult spojuje to nejlepší z přírody, vědy a umění. Vytváří moderní, inovativní design, oblečení šetrné k přírodě spojující čistotu stylu s osobitým názorem. Inspirovaný přírodní estetikou a za použití pečlivě vybraných materiálů Private Cult představuje sofistikovaně zpracovanou kolekci triček, mikin a kalhot. Designy Private Cult navrhují vybraní umělci, kteří tak mají jedinečnou možnost veřejně se vyjádřit a vytvořit opravdu kultovní záležitosti.

http://private-cult.cz

03/11/2010 - modaKosmír (Young Primitive)

Nové dámské tričko s pečlivě vyvíjeným střihem a "kosmírnou" texturou youngprimitive. Delší tričko je variabilní a snadno kombinovatelné, proto jsou k dispozici dvě univerzální velikosti: S/M a L/XL. Součástí je i saténový pásek. Tričko je vyrobeno v České dílně z kvalitní bavlny s podílem elastanu.

http://youngprimitive.cz/fashion/damske-tricko-kosmir-636

30/10/2010 - modaSUUS

Značka SUUS se specializuje především na malosériovou výrobu dámského oděvu, kde klade hlavní důraz na práci se střihovým řešením a technologickou propracovanost. Hlavním atributem je osobitost, která je patrná v každé linii od klasické formální až ke společenské business módě vnímající siluetu těla.

http://www.suus.cz

22/10/2010 - modaPlazmaLab

Cílem PlazmaLab je obohatit českou streetwearovou scénu o zajímavou návrhářskou linii, která je inspirovaná jak přírodou tak i městskou kulturou a je nerozlučně spojená s futuristickým a funky digitálním designem tvůrců z celého světa - spojených v jedné značce - Plazma.Lab

http://www.plazmalab.cz

17/09/2010 - modaMOC

Značka MOC byla založena dvěmi bytovými architektkami Lucii Novákovou a Sibel Rhea Akyolovou. Lucie stejně jako Sibel se věnuje designu všeho druhu. Obě malují a rádi experimentují s médii a různými technikami.

http://www.mocmoc.cz

22/08/2010 - modaZítra začíná Design Room

Hlavním cílem projektu DESIGN ROOM je prezentace nezávislé módní tvorby a autorského designu širší veřejnosti, jako součást životního stylu. Seskupení návrhářů, designerů, šperkařů a umělců na jednom místě dává možnost každému jednotlivci proniknout do originálního světa tvorby, který je často díky nevkusně přeplněnému trhu neobjeven.

http://www.designroom.cz

02/07/2010 - modaAtelier Modrá

Atelier Moniky Drápalové zaměřený na tvorbu kolekcí pret-a-porter a zakázkových modelů.

http://www.modra-fashion.cz

25/06/2010 - modaBurning Beats Factory Party

Subkulturní festival burningBEATS FACTORY pARTy oživí ve dnech 10., 11. a 12. června budovu číslo 7 brněnské Zbrojovky vystoupením hudebníků, skupin a DJů na třech scénách. Proběhnou zde výstavy mladého designu, malby, komixu, odehrají se zde četné performance, divadlo, návštěvníci shlédnou videa a multimediální instalace. Potvrzená jsou už teď taneční vystoupení, módní přehlídky a graffiti exhibice. Vstupné na festival je dobrovolné. Nedílnou součástí festivalu bude Factory Fashion Market – třídenní trh s nezávislou módou z dílen českých návrhářů a designérů. Factory Fashion Market proběhne rovněž prostorách brněnské Zbrojovky.

http://burning.cz

09/06/2010 - modaLucita

Módní značka zaměřující se na individuální výrobu - každý výrobek je vyráběn ručně a každý má svůj vlastní charakter. Nemusíte se tak bát, že byste ve vašem kousku potkali někoho jiného.

http://www.lucita.eu

15/05/2010 - modaSISTERSCONSPIRACY

Značku SISTERSCONSPIRACY založily roku 2005 absolventky ateliéru Módní tvorby na Vysoké škole umělecko-průmyslové v Praze Alice Klouzková a Jana Jetelová. Zabývají se zejména tvorbou autorských pánských kolekcí a chtějí nabídnout alternativu pro ty, kteří chtějí opustit uniformnost masové oděvní produkce, v oblečení hledají individualitu, osobitý styl a názor. Kolekce jsou vyráběny v České republice v malých sériích, z velmi kvalitních materiálů výhradně z produkce předních evropských výrobců. Díky podílu ruční práce ( sítotisk, výšivka ) je každý kus originál. Na grafické podobě kolekcí spolupracují mladí progresivní umělci.

http://www.sistersconspiracy.cz

11/05/2010 - modapředchozí strana | další strana