Jana a Radim Slovákovi

Partnerské studio tvořící šperky z porcelánu a oceli.

http://www.jaradesign.cz

09/03/2013 - sperkyMr. Black (Lenka Trubačová)

Prsten Dizzy Multifill zhotovený ze stříbra a perspexu. Vnitřní část z perspexu je vyměnitelná.

http://www.lenkatrubacova.com

15/12/2010 - sperkyBelda

Česká firma, která se věnuje výrobě moderního šperku podle vlastních návrhů a spolupracuje i s mnoha současnými designéry.Nejedná se jen o zlaté a stříbrné šperky,ale také o šperky z titanu,oceli a různých umělých hmot. K významným současným zakázkám patři také realizace trofeje Louskáček podle návrhu Studia Olgoj Chorchoj.

http://www.belda.cz

16/11/2010 - sperkyJa.Ne

Pod značkou Ja.Ne se skrývá architektka Jana Hamrová, zabývající se tvorbou šperků minimalistických tvarů a čistých linií. Tvořené jsou převážně ze stříbra, někdy v kombinaci se zdánlivě druhořadým materiálem jako je plast.

http://www.ja-ne.cz

06/11/2010 - sperkyLuckywaste

Skleněné láhve všech tvarů a barev recyklujeme a proměňujeme v originální šperky, instalace a objekty do Vašich interiérů. Ručním zpracováním naše produkty získávají svou jedinečnost. Společným jmenovatelem je právě originalita, jednoduchost, čistota a kvalita provedení.

http://www.luckywaste.cz

21/09/2010 - sperkyYellow Jacket Angel

Šperky Anny aka Yellow Jacket Angel.

http://www.yellowjacketangel.cz

13/09/2010 - sperkyJitrnice

Jitrnice masný výrobek z originálního masa. Patří mezi designové pokrmy domácí výroby, vyrábí se s láskou a vlastníma rukama studentek umění Pavlíny a Jitky. Zakousni se. Nos mě. Obdivuj mě. Uctívej mě.

http://www.jitrnice.org

30/08/2010 - sperkyfrou-frou

Ateliér frou-frou vznikl z pouhého nadšení, dělat něco krásného rukama a vyjádřit vlastní invenci. V kamenném obchůdku v Jaromírově ulici 25 v Praze najdete módní šperky pro různé příležitosti, pár originálních kousků, ale i velice konzervativní záležitosti z různých materiálů z celého světa.

http://www.frou-frou.cz

26/08/2010 - sperkyzazu laka

Pod značkou zazu laka jewellery se skrývá mladá architektka Zuzana Strouhalová, která také navrhuje originální, osobité, nevšední a lehce extravagantní šperky z klasických materiálů, převážně stříbra a drahých kamenů. Práci se šperkem se věnuje od roku 2001, kdy navštěvovala v USA atelier šperkařství a práci s kovem. V její tvorbě je vidět vliv architektury a vyznačují se spíše jednoduchými a čistými geometrickými tvary. Není to však vždy pravidlem. Splupracuje s atelierem de.fakto.

http://www.zazulaka.cz

13/08/2010 - sperkyPinx

Mladý kreativní tým produkující tvorbu zaměřenou na mladé lidi, kteří se nebojí vybočit z řady a zažitého stereotypu. Nabízí Vám šperky s originálním designem z netradičních materiálů. Jednoduché, zároveň jedinečné designy šperků z barevného plexiskla jsou vyráběny v limitovaném počtu.

http://www.pinx.cz

29/06/2010 - sperkydalší strana